İçeriğe geç

Hakkımızda

ankara huzurevleri

Yörtürk Huzurevi Bakımevi

Huzurevi, bakımevi ve yaşlı bakım merkezi olarak yaşlılarımızın hislerini en üst düzeyde anlamayı amaçlamaktayız. Bu yüzden ev ortamında, aile sıcaklığında bir hizmet sunuyoruz.

Dünyada ve Türkiye genelinde birçok huzurevi ziyaretlerimiz gerçekleşmiş ve yeterli bilgiye sahip olunduktan sonra ihtiyaçlar doğrultusunda huzurevi, bakımevi ve yaşlı bakım merkezimizin çalışmalarına başlanmıştır. Bu kapsamda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Ankara İl Müdürlüğü ile iletişime geçilip detaylı bilgiler öğrenilmiştir.

Buna göre ülkemizde artan ihtiyaçlar göz önüne alınarak yaşlılarımızın sağlık ve sosyal ihtiyaçlarının yüksek hizmet kalitesiyle karşılanacağı “Yörtürk Bakımevi, Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi” Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Ankara İl Müdürlüğüne bağlı olarak açılmıştır. Şu an Batıkent Yeni Batı Mahallesinde faaliyet gösteren bir tesisimiz bulunmaktadır. Ankara merkezli kurulan huzurevi ve bakımevi halen yaşlılarımıza hizmet vermekte ve her geçen gün büyümektedir.

Yörtürk Huzurevi, Bakımevi olarak huzurevi, bakımevi ve yaşlı bakım merkezimizde mevzuata uygun bir şekilde hasta ve sağlıklı yaşlılarımız için revir, sosyal alan, bahçe, toplantı odaları, yemekhane, yatak odaları, tuvalet-banyolar ve ihtiyaca yönelik diğer bölümler bulunmaktadır.

Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezimizde tek amacımız yaşlılarımıza iyi hizmet vermektir. Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezinin kalitesinin her geçen gün daha da yükseltilmesi hedeflerimiz arasındadır.