İçeriğe geç

Misyonumuz

Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezimizde değerli yaşlılarımızın hem ruhsal, hem sosyal, hem de bedensel olarak tam bir iyilik halinde olmasını sağlamak veya devam ettirmektir. Uzman Doktor ve sağlık ekibimiz gözetiminde 7 gün 24 saat tüm bakımlarının eksiksiz ve düzgün bir şekilde yaparak, bu zamana kadar çalışan ve yorulan kişilere hala çok şeyler yapabiliyor oldukları unutturulmadan mutlu, huzurlu ve sakin bir ortam sunuyoruz.

Tüm bu hizmetler ile değerli yaşlılarımıza olan borçlarımızı yerine getirmeye çalışıyoruz.

Huzurevi, Bakımevi ve yaşlı bakım evi hizmetimizi en yüksek kaliteye çıkartmak için Yaşlı Bakım Hizmetlerinin AB Standartlarına çıkartılması projemiz’den öğrendiklerimizi en iyi şekilde uyguluyoruz.

Vizyonumuz

Huzurevi, Bakımevi ve Yaşlı Bakım Merkezimizdeki Konuklarımızın yaşam kalitelerini gün be gün artırarak başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin her yerine hizmet götürebilmektir.

Gençleri yaşlılarla bir araya getirerek hem yaşlılığı anlatıyoruz hem de gençliği kaybetmemeyi. Varsın yüzümüzde kırışıklılar ve çizgiler artsın. Önemli olan zihin ve kalptir. Onlar sizlerin birikimlerinizdir ve bu birikimlerinizden faydalanmaya gençlerin de ihtiyacı vardır.